Çizmet e Rihanna-s duket të jenë trendi më i madh që do ndjekim këtë vjeshtë

By

Rihanna nuk është e panjohur për të vendosur tendencat, dhe ajo mund ta ketë bërë atë përsëri falë Instagramit dhe brendit të saj. Gjatë fundjavës, çizmet e Rihanna’s Fenty bënë debutimin e tyre në këmbët e saj të famshme, dhe pamja thjesht mund të jetë tendenca më e madhe e këpucëve që duhet të ndjekim këtë vjeshtë.

Në postimin e saj në Instagram, Rihanna shfaqi një palë të re çizme Fenty nga koleksioni i saj i vjeshtës dhe dimrit Fenty 8-19 që paraqiste një hibrid prej lëkure dhe gome të pjekur. Rezultati ishte një këpucë e luajtshme që të paktën nga kyçin e këmbës lart dukej e rehatshme.

Një prej gjërave të tjera unike në lidhje me këpucën ishte dizajni i saj i fiksimit të korseve që përpinte përpara. Sipas Rihanna, pamja është, “Si makina e Batmanit por këpucë!”

Këpucët specifike të veshura nga Rihanna në Instagram janë në të vërtetë të disponueshme tani përmes faqes së internetit të markës luksoze. E vetmja dobësi? Këto çizme kushtojnë 990 dollarë!

Burimi: Bustle.com

Artikuj të ngjashëm