Soni Malaj publikon këngën me të cilën garon në RTSH – dedikim për gratë

By

Këngëtarja Soni Malaj e ka ndarëmendjen që të garojë këtë vit në festivalin e Radiotelevizionit Shqiptar,fituesi i së cilit përfaqëson Shqipërinë në kompeticionin europian të këngës.

Kënga e Sonit, me tekst të reperitBig Basta iu dedikohet grave dhe flet se si ato duhet të qëndrojnë të forta pranë çdo gjëje.

Kjo këngë tashmë është publikuar në Youtube dhe ka titullin “Më e fortë”, ndërsa Soni këtë vit merr pjesë me të në edicionin e 57-të tëfestivalit të RTSH-së. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm