Ngatërrohen ndjekësit: Ish banorja e Big Brother martohet me aktorin e njohur?!

By

Xheni ka qenë vazhdimisht në fokus të medias pas daljes nga Big Brother e sidomos me dramën e historisë së dashurisë me Benardin.

Lidhja, ndarjet, ribashkimet dhe ndarja definitive kanë bërë që emri i Xhenit të jetë në fokus vazhdimisht.

Por, së fundmi bukuroshja, që vazhdon të jetë beqare ra në heshtje deri sot kur ka habitur rrjetin.

E veshur në fustan të nusërisë, me fotografitë e publikuara krah aktorit të Portokalli Olsi Bylyku, ajo ka habitur duke shkaktuar konfuzion mes ndjekësve mbi një martesë të mundshme.

Megjithatë,një gjë e tillë nuk është në plan të ndodhë por dyshja janë përzgjedhur për të qenë imazh i promovimit nga një kompani që merret me veshje të ditës së dasmës.

Marrë shkas nga komentimi që i bëhet dy emrave, bashkimi i tyre në këtë set fotografik ka qenë një strategji e mirëmenduar. /Prive.al

Papritur… @evasallon @jennymhillaj_95

A post shared by Kimikati/Portokalli ? (@olsibylyku1) on

Artikuj të ngjashëm