Del foto e parë e vajzës së Almedës

By

Është publikuar foto e parë e vajzës së Almeda Abazit dhe burrit të saj Tolgahan.

Edhe pse nuk duhet portreti i saj, babai turk ka vendosur të ndajë me publikun një foto me të voglën e cila erdhi në jetë pak javë më parë.

Ajo tash është motra e vogël e Efehan, djalit i cili u lind dy vjet më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm