PËR HERË TË PARË: Majlinda zbulon barkun

By

U përfol tepër gjatë mbi shtatzëninë e saj. Më në fund bukuroshja Majlinda Zeka, është shfaqur e tëra dhe e bëra në një fotografi realizuar për ditëlindjen e saj.

Ish e dashura e reperit kosovar Majk, më në fund e ka shfaqur trupin e saj në një imazh të plotë publikuar në mbrëmjen e së premtes në Instagram.

Majlinda shihet në një ambient festiv për ditëlindjen e saj të 23-të, me barkun që i është rritur dukshëm.

Është supozuar mjaft shumë se babai i bebes që u tha se do të jetë djalë, është Majk, por një gjë e tillë nuk është konfirmuar ende. /Prive.al

My birthday 23??

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Artikuj të ngjashëm