Si rrallë herë Kresha flet për ROMANCËN – a është në lidhje këngëtari?

By

Ndër reperët më të famshëm shqiptar dhe padyshim, njëri ndër më të vlerësuarit nga publiku.

Muajve që lamë pas, emri i tij ka qenë qendra e vëmendjes sidomos për shkak të pjesëmarrjes në Këngën Magjike në bashkëpunim me Fifin.

MC Kresha po që është nga ato personazhe publike, për të cilët audienca ka vlerësim dhe interes të veçantë.

Të shtunën që e lamë pas, ai është rikthyer në Prive me intervistë e kësaj here, u pyet edhe për jetën personale.

A është Kresha në lidhje dashurie?

“Jo s’jam në lidhje. Po të isha s’kisha me e fsheh. S’dal në TV me gënjy jo nuk jam në lidhje, kjo është palidhje”, ka thënë Kresha.

Artikuj të ngjashëm