Si rrallë herë: Çiljeta Xhilaga publikon fotografi me Alban Hoxhën, dyshja u fejuan?

By

Ndonëse mediat muaj më parë shpërthyen ën aludime se dyshja e famshme Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga nuk janë më bashkë, dyshja sapo e rikonfirmuan lidhjen e tyre.

Mollë sherri për këtë raportim u bë fakti që ata të dy nuk e ndiqnin më njëri tjetrin në Instagram, derisa ishte Çiljeta ajo që e konfirmoi se dyshja s’ishin ndarë duke publikuar një fotografi.

Derisa çifti mbanë tejet të fshehtë nga syri i publikut lidhjen, këngëtarja ka vendosur që të publikojë në Instagram një fotografi ku shfaqë vetëm duart e dyshes.

Dora e Albanit identifikohet lehtë për shkak të tatuazhit që ka në gisht, e ajo që tërheq vëmendjen më shumë është dora e Xhilagës në të cilën ajo mbanë një unazë gjigante!

Mos ndoshta kjo është shenjë që ata janë fejuar?

Artikuj të ngjashëm