Kjo xhaketë e Era Istrefit mund t’mos ua mbush syrin por ka kushtuar mijëra euro

By

Era Istrefi shquhet si njëra ndër këngëtaret që vishet më se bukuri sa u përket fytyrave të skenës muzikore shqiptare dhe po ashtu, goxha shtrenjtë meqë gjithmonë zgjedh marka që janë top brende botërore.

Dhe njëra ndër veshjet e saj të fundit është super  e kushtueshme, ndonëse në shikim të parë s’na e jep përshtypjen e veshjeve luksoze!

Sipas faqes shqiptare në Instagram “What They Wearing”, xhaketa e fundit e Era Istrefit e markës FVersace, ka një çmim marramendës.

Xhaketa e mëndafshtë me print alfabeti, ka kushtuar plot 2100 euro!

https://www.instagram.com/p/BttKrnsng7p/

Artikuj të ngjashëm