Lajm i mirë për fansat e saj, Tayna këtë javë…

By

Ajo është cilësuar si senzacioni muzikor në vitin 2018-të, duke u bërë njëra ndër vajzat më të suksesshme në industrinë kosovare të muzikës.

Tayna erdhi furishëm në tregun muzikor dhe për pak muaj, u bë ndër emrat më të përfolur.

Këngëtarja e zhanrit rep ka arritur të sjellë këngë që u shndërruan në hite, ndërsa projekti i saj i fundit “A je”, me Ledri Vulën është i fundit që ajo solli.

Por Prive ka marrë vesh se Tayna e ka gati këngën e re e cila është një histori personale, e projekti i ri publikohet këtë javë.

Një lajm i mirë për fansat e saj apo jo?

Artikuj të ngjashëm