Angela Martini e nxehtë po aq sa Maldive (FOTO

By

Modelja me origjinë  shqiptare Angela Martini me gjasë  po jeton jetën e saj për shtatë  palë  qejfe.

Ajo nuk heziton të  ndajë  me fansat dhe ndjekësit e saj çdo detaj apo moment ku ajo kalon për mrekulli.

Ditë  me parë  përcolli eksperiencën në  festivalin e filmit në  Kanë  ku mes tjerash zbuloi edhe shumë  video dhe fotografi me të  dashurin, deri sa sot ajo ka shpërndarë  një  imazh i cili pa dyshim që  nxit zilinë  e shumë  kujt.

Angela, e bukur, tërheqëse dhe mjaft e nxehtë  duket në  imazhin e saj të  fundit në  llogarinë e saj në  instagram teksa po shijon detin dhe rrezet e nxehta në  ishujt Maldive./PRIVE.AL/

0.02.01.8cf93d1c199c9d3f7b5a0289fd8ff334c9f0302678a8b56a60434b9ebd4c1937_full

Artikuj të ngjashëm