Si ndihet Remzie Osmani për faktin që asnjë nga fëmijët e saj nuk u bë këngëtar?

By

Këngëtarja Remzie Osmani hap dyert në shtëpinë e saj për Prive dhe i përgjigjet 25 pyetjeve.

E këto pyetje ia parashtrojnë djali i saj, vajza e nusja. Një intervistë shumë e lezetshme, ku Shkurtja përballet me disa pyetje pak edhe më të vështira.

Dy fëmijët e saj, djali Hamza dhe vajza e saj Riola nuk përndjekën muzikën ndonëse kjo e fundit sipas Remzisë ka talent në muzikë.

Çfarë ka për të thënë Remzia për faktin që fëmijët e saj nuk u bënë këngëtar, ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm