Ekskluzive: Brenda festës së madhe të Bora Zemanit për ditëlindje

By

Me 9 janar, prezantuesja shumë e dashur Bora Zemani mbushi plot 30 vjet.

Ndërsa, në mbrëmjen e sotme ajo ka organizuar në festë të madhe për të festuar ditëlindjen e saj më shumë stil.

Prive është e pranishme në festën e saj dhe zbulon detajet e para.

Një numër i madh i të pranishmëve janë mbledhur në sallën e një nga hoteleve më të famshme të kryeqytetit shqiptar. Në festë janë miq dhe bashkëpunëtorë të prezantueses, shumë artistë dhe sigurisht konkurrentë e ish-konkurrentë të “Për’puthen”.

Më poshtë ju sjellin disa nga fotografitë e shkrepura në festën që sapo ka nisur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm