Kaq vite mbushi sot Shkurte Fejza

By

Shkurte Fejza feston sot ditëlindjen e saj të 57-të.

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të mira të muzikës popullore.

E para që e uroi publikisht ishte Gresa, vajza e saj, e cila postoi një fotografi të Shkurtës në Instagram për t’i shkruar fjalët më të mira për nënën.

“Je frymëzimi si t’jetoj ti ma e shtrejta ime nanë…Urime ditëlindjen, festofshim gjithmonë”, shkroi Gresa.

Urime Shkurte!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm