FJOLLA MORINA, NJË MAMA SEKSI!

By

Këngëtarja Fjolla Morina nuk ndalet së ekspozuari shtatzaninë e saj. Morina është në pritje të vajzës së dytë dhe këtë periudhë kohore po e shijon më së miri.

Por edhe pse shtatzanë, Fjolla vazhdon të ruajë linjat dhe të kujdeset për trupin. Në fotot e publikuara në Instagram, këngëtarja ka marrë komente pozitive, duke u vlerësuar si një mama seksi.

Artikuj të ngjashëm