Në helikopter privat: Mbrëmja romantike e Gentës lart në qiell

By

Nuk ka diçka më të ëmbël që një person mund të përjetojë se sa dashuria në fillimet e saja.

Prej që u bë publike edhe lidhja e saj, Genta Ismajli po jeton ditët më të mira të jetës.

Kjo e fundit duhet të ishte një nga takimet më romantike dhe aventuriere – qindra mijëra kilometra lart në qiell.

Çifti, Genta dhe Huseyin  fluturuan mbi qytetin e bukur të Chicago-s në Illionis, Amerikë. Genta publikoi disa foto në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar, “Çdo histori dashurie është e bukur, por kjo e jona është e preferuara ime.” /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm