Yll Limani emocionon me versionin LIVE të “Harrom”

By

I ftuar në edicionin festiv “Prive Reality 2020”, Ylli kaloi pjesën më të madhe të mbrëmjes duke kënduar.

Në një moment të mbrëmjes, Ylli fillon të këndojë dhe këngën e tij shumë të suksesshme “Harrom” ku i bashkëngjiten edhe të ftuarit e tjerë.

Ne videon e mëposhtme, gjeni të shkëputur performancën e tij live të këngës “Harrom”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm