Si e me kë e festuan Vitin e Ri Tea dhe Andi?

By

Emisionin e fundit të vitit që lamë pas, në “Përputhen” ishte e ftuar nëna e Andit.

Tea dhe Andi i kërkuan produksionit ta kalojnë natën e ndërrimit të viteve së bashku dhe në rrjetet sociale nuk kanë ndarë asgjë nga kjo natë, përpos një videoje mjaft interesante në makinë.

Ata ndodhen në veturë me mamin e Andit dhe motrën e Teas, ku të dy i kanë quajtur “vjehrrë” dhe “kunatë”.

“Gëzuar të gjithëve, gezuar” – shprehen duke uruar ata.

Me vjehrrën dhe kunatën, Andi dhe Tea festojnë bashkë

Me vjehrrën dhe kunatën, Andi dhe Tea festojnë bashkë

Artikuj të ngjashëm