Leonora flet për dasmën potenciale këtë vit!

By

E ftuar në Prive Reality, në pjesën e darkës, këngëtarja Leonora Jakupi shpalosi planet e vitit 2021.

Sipas Leonorës, ky është viti kur planifikon të krijojë familje.

Këngëtarja foli edhe për dasmën e saj e cila nuk do të ishte aspak tradicionale.

“E kam menduar gjithmonë një dasëm të vogël, jo tradicionale” – u shpreh mes tjerash këngëtarja.

Të plotë pjesën e fillimit dhe të darkës përpos në Klan Kosova, mund ta ndiqni edhe në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm