Lindsay Lohan i jep fund beqarisë, martohet me Bader Shammas

By

Lindsay Lohan është e martuar!

Ish-ylli i fëmijëve është martuar me të fejuarin e saj Bader Shammas në një ceremoni private – vetëm disa orë para festimit të ditëlindjes së saj të 36-të.

Një përfaqësues tha: “Mund të konfirmoj se Lindsay Lohan është e martuar”.

Lohan ndezi thashethemet se ajo ishte martuar të premten mbrëma pasi postoi një foto të saj dhe Shammas, 35 vjeç, në Instagram, duke shkruar: “Unë jam gruaja më me fat në botë. Ai më gjeti dhe e dinte se doja të gjeja lumturinë dhe hirin, të gjitha në të njëjtën kohë. Jam e habitur që ky është burri im. Jeta ime dhe gjithçka ime. Çdo grua duhet të ndihet kështu çdo ditë”.

Miqtë nxituan për të uruar yllin, e cila festoi ditëlindjen të shtunën, duke përfshirë Paris Hilton dhe Melissa Gorga.

Lohan u takua me financierin e lindur në Kuvajt ndërsa jetonte në Dubai. Ai e bëri pyetjen në nëntor – duke i propozuar me një xixëllonja masive Harry Winston.

Babai i saj, Michael Lohan, tha për Shammas: “Ai nuk është një tip hollivudian, ju nuk shihni asnjë foto të tyre në shtyp. Ky ishte një nga problemet e Lindsay-t e kishin shkelur atë dhe vinin me histori. Ishte e vështirë. Por ajo është me një djalë që nuk i pëlqen qendra e vëmendjes.

“Ajo po rifillon karrierën e saj dhe ju dëshironi një person të mirë në jetën tuaj kur të shtypni butonin e rifillimit,” shtoi ai. “Të gjithë janë të lumtur. Lindsay ia ktheu jetën kur e takoi, ajo ka jetuar një jetë vërtet të lumtur dhe të shëndetshme”.

Artikuj të ngjashëm