Albëria reagon për “luftën” mes Beatrix e Encës?!

By

Këngëtaret Enca Haxhia dhe Beatrix Ramosaj që dikur ishin shoqe u tha se në fundjavë i kanë shpallur “luftë” njëra-tjetrës në mediet sociale.

Enca i është drejtuar asaj me fjalët që ajo është fanse e këngëtares dhe rri në shtëpi pa ndonjë koncert, pasiqë Beatrix kishte ndërhyrë në një fotografi me photoshop me mbishkrimin “Godass”.

Sot ka reaguar tezja e Beatrixit, Albëria duke thënë: Kur Zoti bën mrekulli si Beatrix Ramosaj. E bukur si hyjnesh, e talentuar padiskutim.  Emrin e mbretëreshës sepse lindi e tillë. Ehhhhhh me Zotin nuk kapeni dot. E bëri yll s’ke ç’bën. Pranojeni

Artikuj të ngjashëm