Godet Shyhretja, super-zonjë në klipin e ri!

By

Po përgatit video kripin e saj më të ri që do lansohet së shpejti.

Shyhrete Behluli, në mesin e dhjetëra këngëve, po bën edhe një tjetër e cila me siguri se do të jetë e dëgjuar sikurse të tjerat.

Si këngëtare e muzikës popullore, jemi mësuar ta shohim gjithnjë elegante dhe të kuruar. Edhe kësaj here Shyhretja nuk ka lëshuar pe.

Ajo ka publikuar një fotografi në provilin e saj në Instagram nga pauza e xhirimeve, ku duket si një zonjë e vërtetë.

Ndonëse ato nuk janë veshjet që ka përdorur në klipin e saj, këngëtarja duket shumë bukur me flokët dhe grimin. /Prive.al

Gjate pauzes se gjirimit te klipit me te ri ?

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm