Shumë punë dhe mund! Brenda përgatitjeve për Prive Reality (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë jeni njoftuar se Prive Reality ju pret me 1 Janar në Klan Kosova.

Mysafirët e veçantë do të sjellin tek ju atmosferë festive dhe të paharruar pas një viti jo të mirë.

Por çfarë ndodhi në prapaskenat e këtij edicioni festiv?

Në vlogun e radhës të prezantueses së Prive, Liberta Spahiut, keni mundësi të shihni se si u realizua gjithçka.

Ndiqni videon e plotë më poshtë.

Artikuj të ngjashëm