SHYHRETE BEHLULI I KËNDON VAJZËS! (VIDEO)

By

Këngëtarja Shyrete Behluli para pak minutash ka lançuar këngën e re të titulluar ‘Për vajzën’.

Ky projekt muzikor i është besuar Ilir Beranit për tekst dhe muzikë e ndërsa orkestrimi është bërë nga Virusi.

Në vizualizimin e saj ka punuar në EMF Creative./Prive.al

Artikuj të ngjashëm