PUBLIKOHET KLIPI SHUMË PRITUR I BEBE REXHËS! (VIDEO)

By

Është publikuar videoklipi më i ri i këngëtares shqiptare Bebe Rexha.

Kjo këngë e publikuar fillimisht në versionin audio dhe më pas në atë akustik rrëmbeu zemrat e shumë adhuruesve të saj.

Ky është një ndër klipet më të investuara të këngëtares në të cilën ka punuar regjisori i Demi Lovato’s. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm