Orinda Huta “gjen” fustanin e saj të ëndrrave

By

Këngëtarja e njëherit edhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Orinda Huta, është tejet aktive nëpër rrjete sociale.

E natyrisht kjo ndodh edhe për shkak të punës dhe profesionit që ajo ushtron tash e disa vite.

Mes postimeve të shumta ku ajo tregon aktivitet e saja bie në sy ky i sotmi teksa shihet e veshur në njërin prej fustaneve të krijuar nga diezejnatorja Geraldina Sposa.

Ajo është ndarë mjaft e kënaqur me produktin e marrë sa që nuk ka ngurruar ta quajë atë si ‘fustani i ëndrrave’.

E se cilin prodhim e quan bukuroshja ‘fustan të ëndrrave’ mund ta kuptoni në këtë fotografi të cilën ajo e publikoi në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm