Nga super seksi në një zonjë të vërtetë: Rita Ora si kameleon, u shndërrua orë e çast!

By

Ajo shkëlqeu në skenën e MTV Europe Music Awards 2017, në fustane të çuditshme e deri te një kombinim i pazakontë me banjarkë, që dukej sikur sapo kish dalë nga dushi.

Dhe për Rita Orën që ishte nikoqire e kësaj mbrëmjeje këtë të diele, gjithçka nuk përfundonte aty.

Rita Ora, kishe ndërruar një mori pamjes, nga seksi te interesantja, e po ashtu, shkëlqeu me udhëheqjen e eventit e me performancën e këngës së saj “Anywhere”.

Kicking it up a notch! Immediately she stripped off to expose her abs in the skin-tight sports-chic inspired ensemble 

Këngëtarja e famshme, e dëshmoi se ishte “gruaja e kësaj nate”, pasi arriti të marrë shumë vëmendje me veshjet e saj, e po ashtu, edhe me format fizike që i shkojnë deri në perfeksion. /Prive.al

All eyes on her! The glamour was evident as she clad her figure in a sparkling lilac dress, which was paired with a matching faux fur jacket which was effortlessly dropped off her shoulder 

Stunning: Rita continued to showcase her flair for fashion as she flaunted her ample assets and accessorised with a heavily bejewelled headpiece 

Sensational: Despite the long night of changing ensembles, Rita didn't falter once 

Unique: Rita went onto make a wacky statement in figure-skimming black dress which she teamed with a gardening tool

Blue-tiful! The sexiness continued as she flashed her toned figure in a sparkling emerald blue draped mini-dress 

In good condition: The beauty icon continued to flaunt her style credentials in a very short blonde wig - which she teamed with a semi-sheer floral ensemble

Not ready to stop! Rita opted for another sensational headgear, which boded well with a heavily feathered ensemble

Flame-haired: Rita made another funky statement in red plaid outfit which she completed with a choppy red wig 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm