Me cilën këngëtare shumë të famshme po vjen në bashkëpunim Butrinti? (VIDEO)

By

Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe në evropë,u prezantua edhe në Kosovë ku po kaq e madhe ishte fama e arritur edhe këtu.

An ani pse shumë i ri në moshë, vetëm 19 vjec sukseset e tij po shtohen me pjekjen e tij vetëm edhe më tepër.
“Kënga jote” është projekti i tij i fundit i cili është një dedikim për ish të dashurën e tij, dhe kështu ndoshta është efekti i prekjes personale ajo që ka ndikuar që kenga të jetë shumë e suksesshme.

Por cili është plani i tij i radhës? I ftuar në emisionin NIN në Klan Kosova Butrinti flet për një këngë dhe videoklip i cili sipas tij do të jetë mjaft i suksesshëm. Për realizimin e këngës e cila do të jetë në gjuhën angleze, bashkëpunuar më një këngëtare shumë të famshme.

Gjithka thuhet  të jetë gati mirëpo duhet të presim edhe një muaj derisa klipi të lancohet./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm