Duhet të shihni nga afër unazën e fejesës së aktores

By

Emma Stone së pari prezantoi unazën e saj të fejesës në një foto të adhurueshme në Instagram, por tani kemi një pamje më të afërt (dhe më të qartë!) unazës saj të re nga i dashuri i saj Dave McCary.

Aktorja, 31 vjeçare dhe producenti i segmentit Saturday Night Live njoftuan fejesën e tyre të mërkurën në mbrëmje, duke ndarë një foto të ëmbël në llogarinë e mediave sociale të McCary. Në foto, çifti shihet duke u rrezuar në kamera, ndërsa Stone, 31 vjeçare, tregon se çfarë duket të jetë një margaritar i vendosur në një rreth diamantësh.

Megjithëse ata nuk kanë ndarë ende një pamje më të qartë të unazës, burime konfirmuan për PEOPLE se ajo po mban unazën Kataoka Ëinter Pearl nga dyqani i bizhuterive në New York City, Catbird.

Faqja Six Style ishte e para që identifikoi modelin e unazës.

Unaza, e cila kushton 4,780 dollarë, u bë në punëtorinë e argjendarit të njohur në Tokio, Yoshinobu Kataoka, dhe përmban 8 milimetra “perla të patrajtuara Akoya”, 0.37 diamante karatësh dhe ari të ngurtë 18 karat, sipas uebfaqes së markës.

“Skajet e Milgrain, prerja e diamantit dhe prekjet e tjera të përfundimit janë të gjitha të aplikuara me dorë,” thotë përshkrimi i produktit të Pearl Winter. “Kataoka përdor metale fisnike, diamante dhe gurë të çmuar të patrajtuara natyrale me cilësi më të lartë.”

 

Artikuj të ngjashëm