Shqiptari zbulon një sekret të Kim Kardashian!

By

Tash e shumë vite, Kim Kardashian imazhin e saj ia beson vetëm një personi. Ai është shqiptari Mario Dedivanovic që kuron dukjen e yllit botëror në secilën paraqitje të saj.

Afërsia që ka krijuar me Kardashianët e ka bërë mjaft të famshëm edhe për shtypin përtej oqeanit dhe jo vetëm.

Famës së tij i kanë kontribuar aplikacionet e Kim në të cilat Marko shfaqet me paraqitjet direkte për fansat.

E në njërën prej këtyre paraqitjeve, ai ka zbuluar se për grimin që e aplikon në fytyrën e Kardashian shpenzon fare pak.

Madje, rimeli, qerpikët, e sfungjeri që përdor për të grimuar Kimin, kushtojnë më pak se 9 dollarë. Marko, duket se është një shqiptar tipik që me pak investim arrin të bëjë çudira! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm