Lori ka gati këngën e re

By

Në vazhdën e projekteve muzikore të kësaj vere, nuk kishte se si të mos mungonte një këngë e bukur nga Lori Kaçka.

Këngëtarja tashmë e ka finalizuar projektin e ri dhe detajet ua themi ne.

Kënga është e punuar nga Aida dhe Armendi, dy artistët që Lori i riktheu e para teksa orkestrimi është i Irkenc Hykës.

Ky projekt do të shoqërohet edhe me videoklip, tashmë i finalizuar nga EMF Creative dhe Prive merr vesh se bëhet fjalë për këngë ritmike.

Pritja merr fund nesër! /Prive.al

View this post on Instagram

Coming soon …

A post shared by Lori Loreta Kacka (@lori_loreta_kacka) on

Artikuj të ngjashëm