Çfarë domethënie ka tatuazhi i ri i Genc Prelvukajt ?!

By

Genc Prelvukaj hyn ndër artistët që tatuazhet i ka të shndërruara në pasion. Në trup ai ka disa prej tyre, ndërsa vitin e kaluar gravoi në trup logon e kompanisë së tij Blackfish.

Por duket se reperi është përfshirë nga mania e mos ndaljes në vetëm një apo dy të tillë.

Ai sot ka bërë një tjetër tatuazh me domethënie patriotike. Në krah, tani e tutje Genci do të ketë portretin e një shqiptari të zonave veriore nga ku ai e ka edhe prejardhjen.

Krijuesi i hitit ‘Albanian’ vazhdimisht tregon krenarinë për origjinën dhe faktin e të qenurit shqiptar. /Prive.al/

genci

Artikuj të ngjashëm