Pse grindet Keka me bashkëshorten?! (VIDEO)

By

Pjesë e intervistës më të shkurtër në Prive këtë të shtunë ishte moderatori i njohur Kreshnik Berisha-Keka.

Përballë pytetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami, Keka u tregua mjaft i sinqertë duke u përgjigjur pa hezitim në çdo pyetje.

Ai tregoi se kur dëgjon emrin ‘Pinoku’ i shkon mendja menjëherë tek politikanët si dhe utregoi se nuk shpreson të shpallet fitues në ‘The Voice” spektakël në të cilin aktualisht po merr pjesë.

Keka nuk u la pa u pyetur edhe për arsyet të cilat e çojnë atë deri tek grindja me bashkëshorten.

Se si u përgjigjë ai në këtë e shumë pyetje tjera provokative do të mund ta kuptoni përmes kësaj videoje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm