Bleona Qereti me këngë në gjuhën italiane, ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë (VIDEO)

By

Bleona Qereti dje ka publikuar një këngë të re.

Këngëtarja kësaj radhe erdhi ndryshe pasi po këndon në italisht dhe projekti mbanë titullin “Su Di Noi” që në shqip i bie “Rreth Nesh”.

Në klip, Bleona po duket më e bukur së asnjëherë më parë.

Veshjet e saj deri në detaje dhe padyshim e gjithë pamja e saj, kanë arritur këtë rezultat.

Dëgjim dhe shikim të këndshëm/Prive.al

Artikuj të ngjashëm