Çiljeta Xhilaga feston ditëlindjen e saj me miqtë e djalit dhe është tejet e lezetshme

By

Nëse nuk e keni ditur, këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga, e feston ditëlindjen në një ditë me të birin e saj Fernandon.

Derisa Çiljeta ka mbushur 34 vjet, i biri i saj Fernando dje shënoi 6-të vjetorin e lindjes dhe mbrëmja i priti në një festë të madhe.

Por ajo që të tërheq vëmendjen është se këngëtarja festoi bashkë me të birin dhe miqtë e tij dhe është kaq simpatike çdo gjë brenda ambientit ku festuan nënë e bir.

Madje ajo kishte ftuar edhe miket e saja Fjolla Morinën e Ilda Bejlerin në këtë festë, ndërsa gjithçka ishte rregulluar sa u përket dekoreve nga Alketa Vejsiu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm