Shpërthim klikimesh në duetin e Yllit dhe Dafinës (VIDEO)

By

Yll Limani dhe Dafina Zeqiri sollën duetin e tyre të shumëpritur nga fansat.

’Kaje’ titullohet kënga që u publikua e shoqëruar me videoklip.

Ky projekt muzikor po dëgjohet gjithëandej dhe në vetëm një javë publikimi ka arritur të kapë shifra të mëdha klikimesh.

Në YouTube kënga ka arritur të kap shifrën e pesë milionë klikimeve.

Për ju që nuk e keni dëgjuar ende, ja ku e keni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm