Rita Ora po rikthehet më fuqishëm se që e keni menduar

By

Ka dy vjet që ajo nuk ka realizuar një këngë të re. Bashkëpunimin e fundit e pati me reperin amerikan Chris Brown, në këngën “Body on me”, që kur u lansua u shndërrua në hit.

S’bëri këngë se nuk bëri në këto dy vjet, por tani po rikthehet fuqishëm dhe kësaj here me një artist që është në top formë.

Ed Sheeran dhe Rita Ora duket se do të sjellin një këngë në bashkëpunim me njëri tjetrin.

Përmes një videoje që Rita Ora ka publikuar në Instagram, bazuar në shprehjet e fytyrave të tyre, duke se do dëgjojmë një këngë të re nga ata të dy!

Ndërsa, nga një studio Ed Sheeran shihet duke punuar në një video ku thotë se kënga që po përgatit do të jetë në albumin e dytë të Rita Orës! /Prive.al/

?? @teddysphotos

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

The song will be on Rita’s 2nd album. #EdSheeran #RitaOra

A post shared by Ed Sheeran fan account ?? (@teddyssquad) on

Artikuj të ngjashëm