Me kë s’do të bashkëpunonte kurrë Shqipe Abazi? (VIDEO)

By

Shqipe Abazi iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive, disa javë më parë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, përmes 60 sekondave të rezervuar për të, tregoi kush është këngëtarja më e dobët, me kë s’do të bashkëpunonte kurrë dhe kush këndon më mirë se ajo.

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm