Dj Dagz feston ditëlindjen më të veçantë (FOTO)

By

Dj Dagz sot po feston një nga datat më të veçanta në jetën e tij.

Ai sot feston ditëlindjen dhe po mbush plot 31 vite jetë.

View this post on Instagram

A post shared by Arbër Gumnishta (@dj_dagz)

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë pasi po feston për herë të parë si baba. Ai dhe partnerja e tij Einxhel Shkira, mirëpritën fëmijën e tyre të parë në dhjetor të vitit që lamë pas.

Për këtë ditë, Dagz ndau një postim në Instagram, ku i dedikoi të birit çdo urim për ditëlindjen e tij.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Arbër Gumnishta (@dj_dagz)

 

Artikuj të ngjashëm