Sherri Noizy-Cllevio, Kozaku flet për mundësinë e ndërmjetësimit

By

Sherri mes Noizyt dhe Cllevios është aktual.

Javët e fundit pati tension mes të dyve. Rrahje, arrestim e tritol në lokalin e Noizyt në Durrës.

Një ‘dorë’ për pajtim në këtë mes mund ta ketë personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kozaku.

Ai u pyet në festën e ditëlindjes së Stresit nëse është i gatshëm të ndërmjetësojë.

Deklaratën e plotë të Kozak për sherrin dhe specifikisht raportin e tij me Cllevion e geni të plotë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm