Sonte nuk do të ketë Prive dhe kjo është arsyeja!

By

Të dashur shikues të emisionit Prive!

Për shkak të ndryshimit të skemës programore edicioni i rregullt i programit Prive, nuk do të transmetohet sonte sipas orarit të paraparë.

Në orarin e rregullt të emisionit Prive do të keni mundësi të ndiqni Champions League. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm