Foto të reja nga festa e mirëseardhjes për mbesën e Remzie Osmanit

By

Disa javë më parë, familja e këngëtares Remzie Osmani u bashkua sërish, veçse kësaj radhe më veçantë e më bukur.

Ishte ardhja e mbesës nga Amerika ajo që i dha një tjetër kuptim familjes së këngëtares së njohur.

Pas bllokimit të Hamit, Gëzimes dhe Emës së vogël përtej oqeanit shkaku i situatës me pandeminë, me një prej fluturimeve speciale të riatdhesimit, me të mbërritur, pas disa ditëve, u organizua festa e mirëseardhjes së mbesës.

Ka qenë reja e këngëtares së njohur, Gëzimja e cila ka postuar fotografi të reja nga seti i realizuar përgjatë festës të cilat ua sjellim të plota më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

Dashuri ❤️

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__) on

View this post on Instagram

@fjolena 💫

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__) on

View this post on Instagram

Nanë ma i bukur emër ❤️

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__) on

Artikuj të ngjashëm