Muaji i bashkëpunimeve! Zbulohet edhe një super bashkëpunim

By

Kjo verë do të ketë shumë bashkëpunime mes artistëve shqiptarë.

Përveç bashkëpunimeve që deri më tani janë lansuar, sapo u zbulua edhe një tjetër super bashkëpunim.

Bëhet fjalë për Besa Kokëdhimen dhe Lyrical Son, të cilët janë bërë bashkë për projektin e ri muzikor.

“Si kalama” titullohet kënga të cilës i kanë mbetur edhe pak ditë për tu lansuar.

Numërimi prapa tashmë ka filluar. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial)

 

Artikuj të ngjashëm