Georgina Rodriguez zgjedh sërish dizajneren shqiptare

By

Bukuroshja argjentinase vazhdon të bashkëpunojë më dizajneren Lia Stublla për paraqitjet e saj në evente të rëndësishme.

Së fundmi, Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo ishin në eventin kushtuar futbollit “Globe Soccer Aëards 2020”, ku futbollisti u shpall edhe si lojtari më i mirë i shekullit.

Modelja shkëlqente me një fustan të kuq të krijuar nga Lia, dhe kjo nuk është hera e parë që ajo kujdeset për veshjen e bukuroshes. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Artikuj të ngjashëm