Seven Saraqi publikon këngën e re (VIDEO)

By

“I Like” quhet projekti i ri muzikor nga Seven Saraqi.

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, kënga doli në kohë dhe tashmë është në YouTube.

DJR Beatz dhe Seveni janë përkujdesur për këtë projekti i cili është i shoqëruar me videoklip.

Shikim të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm