Ditë e veçantë për familjen e Shyhrete Behlulit (FOTO)

By

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Shyhrete Behlulit.

Kjo për shkak se njëra nga vajzat e saj feston ditëlindjen.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi me Gresën, dhe për ta uruar atë publikisht.

“Urime ditelindjen zemra e mamit”, ka shkruar ajo.

Nëse nuk e dini, Shyhrete Behluli ka tre vajza dhe dy djemë.

Urime./Prive.al

View this post on Instagram

Urime ditelindjen zemra e mamit❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm