Geta Beqa vulos suksesin, përmbyll vitin si më së miri

By

Geta Beqa ka vulosur suksesin e saj për vitin 2023.

Pas shumë çmimeve të para, trajnerja e fitnesit ka arritur të triumfojë edhe në ‘WORLD RANKING’.

Geta u shpreh tejet e emocionuar dhe falënderoi familjen e saj që iu gjend gjithmonë në profesionin e saj.

Ajo poashtu tha se ndjehet krenare që është shqiptare.

Urime Geta!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm