S’është Lumbardhi – kush është gjysma e Kaderit?

By

Ish konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Kader Kicaj po vazhdon të jetë super aktive në mediat sociale.

Bukuroshja sot ka ndarë një imazh, ku shkruhej “gjysma ime”.

Dhe nuk bëhet fjalë për Lumbardhin!

Në fakt, gjysma e Kaderit duket të jetë motra e saj, Lejla!

Artikuj të ngjashëm