Me cilin mashkull të estradës po vjen në bashkëpunim Shkurte Gashi ?!

By

Këngëtarja Shkurte Gashi i ka përvjelur mëngët për projektin e si i cili po vjen surprizë për fansat.

Pak ditë pasi Ramadan Krasniqi – Dani u pa në studiot e Elephant duke inçizuar këngën e re, tashmë ekuacioni është zgjidhur.

Dani po e inçizon këngën e re ku mysafire speciale është Shkurta.

Kjo e fundit e ka bërë të ditur lajmin në Instagram ku ka shprehur privilegjin që është pjesë e projektit të këngëtarit pejan.

Kënga do ketë tekst dhe muzikë të Arsim Bunjakut dhe pritet të ketë të bashkangjitur edhe videoklipin.

Pa dyshim, se ky krijim muzikor do jetë hit i 2016-tës. /PRIVE.AL/

9fce74d34a670adec2e2ab5f49cea41282965894b7ea89233f28d61a722fb1c5

 

Artikuj të ngjashëm