Mos Lori Hoxha është ribashkuar me ish-in? (FOTO)

By

Për një kohë të gjatë, Lori Hoxha dihej publikisht se ishte në lidhje me Vis Bajraktarin.

Por rrugës diçka ndryshoi dhe çifti u përfolën për një ndarje.

Megjithatë, historia e tyre është rikthyer në vëmendje së fundmi.

Foto/ Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari dalin zbuluar, ja se ku e shohin  ndeshjen Francë- Argjentinë, do habiteni

Ndjekësit në rrjete sociale kanë pikasur foto me një bluzë të modelit të njëjtë në një interval kohor prej pak ditësh.

Ndonëse kjo mund të jetë rastësi, pikëpyetjet mes fansave nuk mungojnë.

Mos janë ribashkuar? Mbetet ta shohim! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm