Albërie Hadërgjonaj përlotet, thotë se “jemi më të bashkuar se kurrë”

By

Përpara performancës  së saj në mes të Prishtinës, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj u rrëfye pak në Prive.

Ajo u emocionua fort derisa po kujtonte kohën e luftës në Kosovë.

Madje, në një moment nuk hezitoi dot dhe shpërtheu në lot.

“Jemi më të fortë se kurrë”, ka thënë ajo.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për më shumë detaje.

Artikuj të ngjashëm